Każdy z nas nosi w sercu tęsknotę za Czymś Więcej… Jest ona naturalnie wpisana w serce każdego człowieka. Pomagamy odkrywać tę tęsknotę, oswajamy i uczymy, co należy z nią zrobić. Tym samym kreujemy nowe możliwości rozwoju Młodszych i Starszych, aby wyzwolić w nich ukryty potencjał Dobra.

lift1

Praktyki zawodowe? Tylko z nami w Maladze!

rotator2
slajA

Ponad 12 ton różnych produktów trafiło do najbardziej potrzebujących...

slSPORT

Startujemy z programem SportAnalytik

Przekonaj się, że sport to nie tylko piłka nożna!

Long exposure of the Houses of Parliament in London with blue sky seen from the Westminster Bridge with some blurred people.

Trwa projekt POWER VET na zasadach Erasmus+

Zawodowo z Sandomierza do Londynu lub Malagi

Slide background

Pomóż nam pomagać! Przekaż swój 1%

Slide background

Warto do nas przyjść!

Slide background

Pokaż światu swoje talenty

Podziel się swoimi umiejętnościami z tymi, którzy ich nie mają!

„Made in Świętokrzyskie” opowiada o regionie świętokrzyskim jako o marce, która sama w sobie niesie bardzo duży potencjał. Jest wiele osób młodych i ambitnych, które spoglądając na swoje korzenie, miejsce zamieszkania, na ludzi wokół, po prostu wstydzą się swojego pochodzenia i uważają, że nie ma się czym pochwalić. A najlepszym sposobem na osiągnięcie „czegoś” to wyjazd do większego miasta. Świadomie burzymy ten stereotyp! Chcemy rewolucji w postrzeganiu naszego województwa. To nie tylko kościoły i pomniki, ale również nowocześni przedsiębiorcy, nietuzinkowi artyści czy unikatowe wydarzenia. W „Made in Świętokrzyskie” chcemy pokazać, że właśnie tutaj, na przekór tym, którzy potrafią tylko narzekać, dzieje się więcej niż dużo. To ludzie i wydarzenia, którymi chcemy pochwalić się szerzej. Chcemy, by wreszcie większa część mieszkańców zobaczyła, w jak wspaniałym miejscu żyje! Pragniemy, aby „Made in Świętokrzyskie” stało się marką kojarzoną z tym, co najlepsze w regionie. Próbujemy wyciągnąć na światło dzienne te inicjatywy, które są mało znane szerszej publiczności. Takie rzeczy, które są dobrym duchem tego regionu, żeby skłaniały do myślenia i do podejmowania nowych wyzwań. Żeby stały się inspiracją dla ludzi, którzy wciąż uważają, że nie jest za dobrze wyjść z ukrycia.

Dlaczego piszemy?

Zdjęcie

Chcemy pokazywać to, co najbardziej skryte, opowiadamy o jeszcze nieopowiedzianym, dotykamy sedna subtelnie i bez nachalności. Nie narzucamy stylu tylko o nim mówimy, nie oceniamy, ale dajemy wybór. Sięgamy do kultury wysokiej, odrzucamy popularne rozwiązania, promujemy dzieło tworzenia, łamiemy szablony. „Made in Świętokrzyskie” to wreszcie wytworny i pełen klasy język, nie skażone banałem obrazy, nowoczesny skład i elegancki papier. To sprawia, że każdy egzemplarz czasopisma jest swego rodzaju unikatem, podróżą w nieznane, ale bezpieczne i pełne luksusu miejsce.

Do kogo kierujemy nasz magazyn?

Do kobiet i mężczyzn nowoczesnych, ludzi, którzy nie mają dylematu „mieć czy być”, w pogoni za trendami nie tracą równowagi, idealnie balansują między materią a duchem. Do osób z własnym stylem, często wyrażanym przez kreacje swojej osobowości. Ale nie za wszelką cenę.

Realizatorzy projektu „Made in Świętokrzyskie”

Głównymi realizatorami projektu są:

mw-5_webMarcin Agatowski – prezes Fundacji Możesz Więcej oraz wydawca magazynu „Made in Świętokrzyskie”.

mw-2908_web-2Monika Rosmanowska – redaktor naczelna magazynu „Made in Świętokrzyskie”.

mw-_webMateusz Wolski – fotograf. Absolwent kieleckiej filologii polskiej, obecnie urzędnik państwowy. Na swoim koncie ma kilka wydawnictw o charakterze literacko-fotograficznym i autorskie wystawy. Pasjonat futbolu i gier planszowych. W „Made in Świętokrzyskie” pełni rolę sekretarza redakcji.