Każdy z nas nosi w sercu tęsknotę za Czymś Więcej… Jest ona naturalnie wpisana w serce każdego człowieka. Pomagamy odkrywać tę tęsknotę, oswajamy i uczymy, co należy z nią zrobić. Tym samym kreujemy nowe możliwości rozwoju Młodszych i Starszych, aby wyzwolić w nich ukryty potencjał Dobra.

[layerslider id="1"]

Wspomóż rozwój dzieci i młodzieży – podaruj swój 1,5% 

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Mogą Państwo wesprzeć naszą działalność w bardzo prosty sposób.

Nasz KRS: 0000424798

Jak to zrobić?

1,5% podatku przekazać mogą wszystkie osoby rozliczające się na formularzach: PIT 37 i PIT 38, a także PIT 28, PIT 36, PIT 36L, w tym również osoby prowadzące działalność gospodarczą, korzystające z opodatkowania z 19-procentową stawką liniową lub czerpiące zyski z inwestowania na giełdzie. Jeśli rocznie składają Państwo więcej niż jeden PIT, w każdym z osobna można przekazać 1,5% podatku. Swój odpis podatkowy w jednym formularzu PIT mogą Państwo przekazać tylko jednej organizacji.

Sposób 1.

Mogą Państwo pobrać bezpłatny program do rozliczenia PIT-ów za dany rok, który automatycznie uzupełni numer KRS Fundacji Możesz Więcej oraz wyliczy kwotę 1,5% podatku. Wystarczy „kliknąć” w poniższy banner:

Sposób 2.

Mogą Państwo wypełnić swój PIT za dany rok przez Internet i przekazać nam 1,5%, korzystając z bezpłatnej i bezpiecznej Wypełnij PIT on-line.

W wersji on-line podatnik ma możliwość wysłania PIT-a przez Internet do systemu e-deklaracje.gov.pl Ministerstwa Finansów lub wydrukowania go. Możliwe jest także zapisanie wypełnionej deklaracji PIT w pliku PDF i XML.

Program e-pity Copyright 2014 e-file sp. z o.o.

Sposób 3.

Mogą Państwo również złożyć swoją deklarację podatkową w sposób tradycyjny. Aby to zrobić:

Krok 1. Proszę wypełnić PIT.
Krok 2. Proszę wpisać w rubryce formularza PIT „Wniosek o przekazanie 1,5% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)” numer KRS: 0000424798 oraz kwotę stanowiącą równowartość 1,5% podatku należnego za ubiegły rok.
Krok 3. Proszę złożyć deklarację podatkową do Urzędu Skarbowego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zdecydują się przekazać nam 1,5% podatku.