Każdy z nas nosi w sercu tęsknotę za Czymś Więcej… Jest ona naturalnie wpisana w serce każdego człowieka. Pomagamy odkrywać tę tęsknotę, oswajamy i uczymy, co należy z nią zrobić. Tym samym kreujemy nowe możliwości rozwoju Młodszych i Starszych, aby wyzwolić w nich ukryty potencjał Dobra.

lift1

Praktyki zawodowe? Tylko z nami w Maladze!

rotator2
slajA

Ponad 12 ton różnych produktów trafiło do najbardziej potrzebujących...

slSPORT

Startujemy z programem SportAnalytik

Przekonaj się, że sport to nie tylko piłka nożna!

Long exposure of the Houses of Parliament in London with blue sky seen from the Westminster Bridge with some blurred people.

Trwa projekt POWER VET na zasadach Erasmus+

Zawodowo z Sandomierza do Londynu lub Malagi

Slide background

Pomóż nam pomagać! Przekaż swój 1%

Slide background

Warto do nas przyjść!

Slide background

Pokaż światu swoje talenty

Podziel się swoimi umiejętnościami z tymi, którzy ich nie mają!

Wspomóż rozwój dzieci i młodzieży – podaruj swój 1% 

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Mogą Państwo wesprzeć naszą działalność w bardzo prosty sposób.

Nasz KRS: 0000424798

Jak to zrobić?

1% podatku przekazać mogą wszystkie osoby rozliczające się na formularzach: PIT 37 i PIT 38, a także PIT 28, PIT 36, PIT 36L, w tym również osoby prowadzące działalność gospodarczą, korzystające z opodatkowania z 19-procentową stawką liniową lub czerpiące zyski z inwestowania na giełdzie. Jeśli rocznie składają Państwo więcej niż jeden PIT, w każdym z osobna można przekazać 1% podatku. Swój odpis podatkowy w jednym formularzu PIT mogą Państwo przekazać tylko jednej organizacji.

Sposób 1.

Mogą Państwo pobrać bezpłatny program do rozliczenia PIT-ów za 2013 rok, który automatycznie uzupełni numer KRS Fundacji Aktywizacja oraz wyliczy kwotę 1% podatku. Wystarczy „kliknąć” w poniższy banner:

Sposób 2.

Mogą Państwo wypełnić swój PIT za rok 2013 przez Internet i przekazać nam 1%, korzystając z bezpłatnej i bezpiecznej Wypełnij PIT on-line.

W wersji on-line podatnik ma możliwość wysłania PIT-a przez Internet do systemu e-deklaracje.gov.pl Ministerstwa Finansów lub wydrukowania go. Możliwe jest także zapisanie wypełnionej deklaracji PIT w pliku PDF i XML.

Program e-pity Copyright 2014 e-file sp. z o.o.

Sposób 3.

Mogą Państwo również złożyć swoją deklarację podatkową w sposób tradycyjny. Aby to zrobić:

Krok 1. Proszę wypełnić PIT.
Krok 2. Proszę wpisać w rubryce formularza PIT „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)” numer KRS: 0000424798 oraz kwotę stanowiącą równowartość 1% podatku należnego za ubiegły rok.
Krok 3. Proszę złożyć deklarację podatkową do Urzędu Skarbowego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zdecydują się przekazać nam 1% podatku.