Każdy z nas nosi w sercu tęsknotę za Czymś Więcej… Jest ona naturalnie wpisana w serce każdego człowieka. Pomagamy odkrywać tę tęsknotę, oswajamy i uczymy, co należy z nią zrobić. Tym samym kreujemy nowe możliwości rozwoju Młodszych i Starszych, aby wyzwolić w nich ukryty potencjał Dobra.

Kultu_slajder1

MAMY TOOOOOOOOOO!!!

kulturobus_morawica1

Głosujemy na KULTUROBUSA!

lift1

Praktyki zawodowe? Tylko z nami w Maladze!

Slide background

Pomóż nam pomagać! Przekaż swój 1%

Slide background

Warto do nas przyjść!

Slide background

Pokaż światu swoje talenty

Podziel się swoimi umiejętnościami z tymi, którzy ich nie mają!

LogoSportAnalytik to program przeznaczony dla dzieci w każdym wieku. Przy wykorzystaniu testów sportowych realizowanych podczas specjalnych Dni Sportu w formie zabawy identyfikowane są umiejętności splotowe dzieci oraz przekazywane są indywidualne zalecenia jakie dyscypliny sportowe powinno trenować każde dziecko. Zalecenia podawane są na podstawie badania umiejętności fizycznych, technicznych i taktycznych oraz ze względu na planowany wzrost w wieku dorosłym. W rezultacie, identyfikowane są mocne strony każdego dziecka i przekazywane są zalecenia do wykonania w zależności od wskazanej dyscypliny sportowej (w tym kontakty do zespołów sportowych w okolicy).

Logo 1Know-how SportAnalytik jest stworzone w oparciu o Kanadyjski program przygotowany i wdrożony w trakcie Igrzysk Olimpijskich 2010 w Vancouver na 100 000 dzieci. Know-how SportAnalytik jest obecnie stosowane na przykład przez Czeski Komitet Olimpijski w krajowym programie Sazka Olympics. Więcej o tym programie: http://www.sportanalytik.pl/