Każdy z nas nosi w sercu tęsknotę za Czymś Więcej… Jest ona naturalnie wpisana w serce każdego człowieka. Pomagamy odkrywać tę tęsknotę, oswajamy i uczymy, co należy z nią zrobić. Tym samym kreujemy nowe możliwości rozwoju Młodszych i Starszych, aby wyzwolić w nich ukryty potencjał Dobra.

lift1

Praktyki zawodowe? Tylko z nami w Maladze!

rotator2
slajA

Ponad 12 ton różnych produktów trafiło do najbardziej potrzebujących...

slSPORT

Startujemy z programem SportAnalytik

Przekonaj się, że sport to nie tylko piłka nożna!

Long exposure of the Houses of Parliament in London with blue sky seen from the Westminster Bridge with some blurred people.

Trwa projekt POWER VET na zasadach Erasmus+

Zawodowo z Sandomierza do Londynu lub Malagi

Slide background

Pomóż nam pomagać! Przekaż swój 1%

Slide background

Warto do nas przyjść!

Slide background

Pokaż światu swoje talenty

Podziel się swoimi umiejętnościami z tymi, którzy ich nie mają!

LogoSportAnalytik to program przeznaczony dla dzieci w każdym wieku. Przy wykorzystaniu testów sportowych realizowanych podczas specjalnych Dni Sportu w formie zabawy identyfikowane są umiejętności splotowe dzieci oraz przekazywane są indywidualne zalecenia jakie dyscypliny sportowe powinno trenować każde dziecko. Zalecenia podawane są na podstawie badania umiejętności fizycznych, technicznych i taktycznych oraz ze względu na planowany wzrost w wieku dorosłym. W rezultacie, identyfikowane są mocne strony każdego dziecka i przekazywane są zalecenia do wykonania w zależności od wskazanej dyscypliny sportowej (w tym kontakty do zespołów sportowych w okolicy).

Logo 1Know-how SportAnalytik jest stworzone w oparciu o Kanadyjski program przygotowany i wdrożony w trakcie Igrzysk Olimpijskich 2010 w Vancouver na 100 000 dzieci. Know-how SportAnalytik jest obecnie stosowane na przykład przez Czeski Komitet Olimpijski w krajowym programie Sazka Olympics. Więcej o tym programie: http://www.sportanalytik.pl/