Każdy z nas nosi w sercu tęsknotę za Czymś Więcej… Jest ona naturalnie wpisana w serce każdego człowieka. Pomagamy odkrywać tę tęsknotę, oswajamy i uczymy, co należy z nią zrobić. Tym samym kreujemy nowe możliwości rozwoju Młodszych i Starszych, aby wyzwolić w nich ukryty potencjał Dobra.

[layerslider id="1"]
Rozliczenie PIT z PITax.pl Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

piernik_fb_JPG

Fundacja Możesz Więcej zaprasza: przyłącz się do akcji Świętokrzyskie Kilometry Dobra! Jej ideą jest pobicie rekordu Guinnessa w ułożeniu najdłuższego ciągu monet jednozłotowych oraz akcja charytatywna, mająca na celu zebranie środków na Fundusz Stypendialny dla zdolnych, ale ubogich dzieci z województwa świętokrzyskiego.

Finał akcji w Kielcach w sobotę 30 maja w galerii Echo, poziom -1. W programie m.in. rodzinne smaczne malowanie świętokrzyskich serc, konkurs na najlepsze domowe słodkości, stylowe wiosenne metamorfozy, koncerty i mnóstwo nagród. Przyjdź, każda para rąk przyda się do układania „Świętokrzyskich Kilometrów Dobra”.

Czy wiecie, że symbolem Świętokrzyskich Kilometrów Dobra jest Serce? 30 maja w Galerii ECHO będziecie mieć możliwość przyozdobienia smacznymi rysunkami z kolorowej masy czekoladowej swojego Świętokrzyskiego Serca z piernika. Te najpiękniejsze wyróżnimy i przekażemy do licytacji!

Pamiętaj, że jeśli już dziś chcesz ułożyć z nami Świętokrzyskie Kilometry Dobra, to wystarczy, że wejdziesz na ten link: http://www.kilometrydobra.pl/mozeszwiecej/darczyncy/ i klikając na przycisk WPŁAĆ, przekażesz na konto Fundacji Możesz Więcej swoje złotówki za pomocą systemu dot-pay.