Każdy z nas nosi w sercu tęsknotę za Czymś Więcej… Jest ona naturalnie wpisana w serce każdego człowieka. Pomagamy odkrywać tę tęsknotę, oswajamy i uczymy, co należy z nią zrobić. Tym samym kreujemy nowe możliwości rozwoju Młodszych i Starszych, aby wyzwolić w nich ukryty potencjał Dobra.

lift1

Praktyki zawodowe? Tylko z nami w Maladze!

rotator2
slajA

Ponad 12 ton różnych produktów trafiło do najbardziej potrzebujących...

slSPORT

Startujemy z programem SportAnalytik

Przekonaj się, że sport to nie tylko piłka nożna!

Long exposure of the Houses of Parliament in London with blue sky seen from the Westminster Bridge with some blurred people.

Trwa projekt POWER VET na zasadach Erasmus+

Zawodowo z Sandomierza do Londynu lub Malagi

Slide background

Pomóż nam pomagać! Przekaż swój 1%

Slide background

Warto do nas przyjść!

Slide background

Pokaż światu swoje talenty

Podziel się swoimi umiejętnościami z tymi, którzy ich nie mają!

Fundacja Możesz Więcej od momentu jej założenia czynnie angażuje się w działalność wolontaryjną. Dzięki takiej formie wsparcia ma możliwość pomocy dzieciom z rodzin o trudnej sytuacji materialnej, m.in. przez pomoc w nauce, organizację czasu wolnego w sekcjach zainteresowań, które realizowanie są w Świetlicy Środowiskowej BRACHU w Kielcach oraz Świetlicy Środowiskowej ZIOMUŚ w Morawicy. Wśród sekcji zainteresowań można wyróżnić m.in.: kulinarną, modelarską, wizażu, plastyczną, turystyczną, sportową, muzyczną.

Organizowane przez Fundacja Możesz Więcej zbiórki publiczne pozwalają, sfinansować stypendia dla dzieci i młodzieży, które chcą rozwijać swoje talenty, zainteresowania, doskonalić swoje umiejętności.

Terenem działań Fundacji Możesz Więcej jest teren całego kraju.

Wolontariusze współpracujący z Fundacją mają możliwość, zdobycia unikalnego doświadczenia i umiejętności, które niewątpliwie wzbogacają charakter i uwrażliwiają ich na potrzeby innych ludzi. Wolontariat jest bezpłatną formą pomocy, lecz dla osób które wyrażą chęć współpracy z Fundacją stworzony został punktowy system nagradzania o którym można więcej przeczytać w zakładce Klasyfikacja punktowa wolontariuszy.

Dla najaktywniejszych wolontariuszy organizowane są liczne wycieczki, wyjścia do kina, teatru i na basen.

Wolontariuszem może zostać każda osoba, która odczuwa potrzebę niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Tak więc, zachęcamy do współpracy z Fundacją Możesz Więcej.

Wszelkie informacje można uzyskać dzwoniąc pod numer 533 332 633 od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-18.00