Każdy z nas nosi w sercu tęsknotę za Czymś Więcej… Jest ona naturalnie wpisana w serce każdego człowieka. Pomagamy odkrywać tę tęsknotę, oswajamy i uczymy, co należy z nią zrobić. Tym samym kreujemy nowe możliwości rozwoju Młodszych i Starszych, aby wyzwolić w nich ukryty potencjał Dobra.

Kultu_slajder1

MAMY TOOOOOOOOOO!!!

kulturobus_morawica1

Głosujemy na KULTUROBUSA!

lift1

Praktyki zawodowe? Tylko z nami w Maladze!

Slide background

Pomóż nam pomagać! Przekaż swój 1%

Slide background

Warto do nas przyjść!

Slide background

Pokaż światu swoje talenty

Podziel się swoimi umiejętnościami z tymi, którzy ich nie mają!

Fundacja Możesz Więcej oferuje usługi wynajmu sali konferencyjnej na kilka godzin lub nawet dni. Sala przystosowana jest do przyjęcia od 4 do 20 osób, dzięki czemu z łatwością przeprowadzamy nie tylko rozmowy z pojedynczymi osobami, ale także  szkolenia dla większej grupy osób. Sala jest  przestronnie  urządzona w nowoczesny sposób, a dodatkowo wyposażona w zaplecze kuchenne, rzutnik multimedialny, stały dostęp do internetu, ksero, tablice suchościeralne, 12 stanowisk komputerowych,  środki ochrony osobistej  dzięki czemu każdy uczestnik spotkania będzie się czuł bezpiecznie i niezwykle komfortowo.

Chcemy dokonać wszelkich starań aby spełnić wszystkie wymagania Gości w celu realizacji spotkania, dlatego proponujemy następujące ustawienia sali:

  • układ szkolny – max. 12 osób
  • układ teatralny – max. 12osób
  • układ w podkowę – max. 12 osób
  • szkoleniowo-komputerowa –  max. 12 osób

Nasza oferta skierowana jest do Klientów mających różne oczekiwania i potrzeby, dlatego oferujemy ciekawe pakiety godzinowe. W celu informacji prosimy o kontakt telefoniczny +48 577 999 501

e-mail: fundacja@mozeszwiecej.org.pl

25-555 Kielce

ul. Kasztanowa 12/34

Warto pamiętać jeszcze o kwestii marketingowej. Sala konferencyjna oraz sposób jej urządzenia może posłużyć za wizytówkę Twojej firmy i świadczyć o jej prestiżu. Ważna jest nie tylko wielkość sali, lecz także jej położenie i dojazd na miejsce.