Każdy z nas nosi w sercu tęsknotę za Czymś Więcej… Jest ona naturalnie wpisana w serce każdego człowieka. Pomagamy odkrywać tę tęsknotę, oswajamy i uczymy, co należy z nią zrobić. Tym samym kreujemy nowe możliwości rozwoju Młodszych i Starszych, aby wyzwolić w nich ukryty potencjał Dobra.

[layerslider id="1"]
Rozliczenie PIT z PITax.pl Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

W dniach 22-23 marca 2016 r. w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 rozdaliśmy ponad 12 ton żywności dla najbardziej potrzebujących z terenu Gminy Morawica. Dzięki nam blisko tysiąc osób skorzystało w przedświąteczny czas ze wsparcia w postaci paczek żywnościowych, zawierających m.in. cukier, ryż, kaszę, makaron, olej, mleko, klopsy, koncentrat pomidorowy, dżem, warzywa i płatki śniadaniowe. Nasza akcja odbyła się dzięki współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Morawicy oraz Kieleckim Bankiem Żywności. Warto podkreślić fakt, że pod względem wielkości pomocy żywnościowej plasujemy się na drugim miejscu w województwie świętokrzyskim wśród organizacji pozarządowych .

1 2 3 4