Każdy z nas nosi w sercu tęsknotę za Czymś Więcej… Jest ona naturalnie wpisana w serce każdego człowieka. Pomagamy odkrywać tę tęsknotę, oswajamy i uczymy, co należy z nią zrobić. Tym samym kreujemy nowe możliwości rozwoju Młodszych i Starszych, aby wyzwolić w nich ukryty potencjał Dobra.

[layerslider id="1"]
Rozliczenie PIT z PITax.pl Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Serdecznie zapraszamy 6 stycznia w Uroczystość Trzech Króli o godzinie 16.00 do sali konferencyjnej w Gminnym Centrum Samorządowym w Morawicy, gdzie nasi podopieczni ze Świetlicy Środowiskowej ZIOMUŚ zaprezentują spektakl „Nasza droga do Betlejem” przygotowany pod kierunkiem Małgorzaty Szalińskiej-Skawińskiej. – Na tym jednak nie koniec. Dzieci z wychowawcami chcą gościć w Ośrodkach Pomocy Społecznej z naszego regionu. Jeśli są placówki chętne do podjęcia współpracy z wielką chęcią wystąpimy! – tłumaczy Marcin Agatowski, prezes Fundacji Możesz Więcej. Poszukujemy także Ludzi Dobrego Serca, którzy wesprą akcję logistycznie. Potrzeba sponsora z własnym busem na przewóz dzieci do placówek pomocy społecznej lub życzliwego darczyńcy paru groszy na paliwo (kontakt tel.: 669430643). Dajmy szansę na spotkania teatralne dwóch różnych światów i pokoleń.  A tymczasem do zobaczenia na przedstawieniu!

Zaproszenie na www