Każdy z nas nosi w sercu tęsknotę za Czymś Więcej… Jest ona naturalnie wpisana w serce każdego człowieka. Pomagamy odkrywać tę tęsknotę, oswajamy i uczymy, co należy z nią zrobić. Tym samym kreujemy nowe możliwości rozwoju Młodszych i Starszych, aby wyzwolić w nich ukryty potencjał Dobra.

[layerslider id="1"]
Rozliczenie PIT z PITax.pl Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

W związku konkursem Morawicki Senior/Seniorka Roku – edycja 2019” serdecznie zapraszamy do zgłaszania kandydatów/kandydatek!!

Celem Konkursu jest nagrodzenie/wyróżnienie ponadprzeciętnych, najaktywniejszych postaw seniorów i seniorek z Miasta i Gminy Morawica za działania zrealizowane w roku 2018. 

Jeśli macie Państwo w swoim otoczeniu osobę, która aktywnie działa na rzecz społeczności lokalnej i ukończyła 60 rok życia i chcielibyście docenić jej starania, to nie zwlekajcie!!

Konkurs realizowany jest na terenie Miasta i Gminy Morawica dotyczy działań zrealizowanych dla jego mieszkańców.

Kandydatów prosimy zgłaszać do dnia 16.12.2019 roku

Ogłoszenie wyników Konkursu „Morawicki Senior/Seniorka Roku – edycja 2019” nastąpi 19.12.2019 r. podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Morawicy. 

Obsługę administracyjną Konkursu prowadzi  Biuro Zarządu Fundacji Możesz Więcej, ul. Kasztanowa 12/16, 25-555 Kielce.

Informacji na temat Konkursu udziela: biuro Fundacji, mail: fundacja@mozeszwiecej.org.pl, 577 353 650.

W celu zgłoszenia osoby prosimy o poprawne  wypełnienie  formularza zgłoszeniowego. Szczegóły konkursu w Regulaminie.

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy