Każdy z nas nosi w sercu tęsknotę za Czymś Więcej… Jest ona naturalnie wpisana w serce każdego człowieka. Pomagamy odkrywać tę tęsknotę, oswajamy i uczymy, co należy z nią zrobić. Tym samym kreujemy nowe możliwości rozwoju Młodszych i Starszych, aby wyzwolić w nich ukryty potencjał Dobra.

lift1

Praktyki zawodowe? Tylko z nami w Maladze!

rotator2
slajA

Ponad 12 ton różnych produktów trafiło do najbardziej potrzebujących...

slSPORT

Startujemy z programem SportAnalytik

Przekonaj się, że sport to nie tylko piłka nożna!

Long exposure of the Houses of Parliament in London with blue sky seen from the Westminster Bridge with some blurred people.

Trwa projekt POWER VET na zasadach Erasmus+

Zawodowo z Sandomierza do Londynu lub Malagi

Slide background

Pomóż nam pomagać! Przekaż swój 1%

Slide background

Warto do nas przyjść!

Slide background

Pokaż światu swoje talenty

Podziel się swoimi umiejętnościami z tymi, którzy ich nie mają!

Naszym celem jest promowanie młodości, szczególnie tej, która staje pod murem niezrozumienia i różnego rodzaju patologii społecznych. Organizujemy szkolenia i realizujemy projekty przybliżające współczesne zagrożenia cywilizacyjne, jak także kreatywne zajęcia z różnych dziedzin twórczego myślenia oraz kompetencji społecznych. Popularyzujemy wyjazdy i warsztaty plenerowe dla młodych pochodzących z zaniedbanych rodzin. Prowadzimy Świetlicę Środowiskową BRACHU, gromadzącą tygodniowo blisko 50 osób dzieci i młodzieży na zajęciach pozalekcyjnych. Jesteśmy liderem w stosowaniu sprawdzonych, jak i innowacyjnych metod uczenia. Podejmujemy również działania PR-owskie w upowszechnianiu odważnych, młodych inicjatyw współpracując z mediami regionalnymi. Nasz team to kreatywni pracownicy Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na co dzień działający ze studentami i ludźmi nauki. Współpracujemy z organizacjami pożytku publicznego, instytucjami kultury i nauki (m.in. UJK, Akademickie Biuro Karier UJK) oraz świata biznesu (m.in. Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości, Targi Kielce).