Każdy z nas nosi w sercu tęsknotę za Czymś Więcej… Jest ona naturalnie wpisana w serce każdego człowieka. Pomagamy odkrywać tę tęsknotę, oswajamy i uczymy, co należy z nią zrobić. Tym samym kreujemy nowe możliwości rozwoju Młodszych i Starszych, aby wyzwolić w nich ukryty potencjał Dobra.

lift1

Praktyki zawodowe? Tylko z nami w Maladze!

rotator2
slajA

Ponad 12 ton różnych produktów trafiło do najbardziej potrzebujących...

slSPORT

Startujemy z programem SportAnalytik

Przekonaj się, że sport to nie tylko piłka nożna!

Long exposure of the Houses of Parliament in London with blue sky seen from the Westminster Bridge with some blurred people.

Trwa projekt POWER VET na zasadach Erasmus+

Zawodowo z Sandomierza do Londynu lub Malagi

Slide background

Pomóż nam pomagać! Przekaż swój 1%

Slide background

Warto do nas przyjść!

Slide background

Pokaż światu swoje talenty

Podziel się swoimi umiejętnościami z tymi, którzy ich nie mają!

Świętokrzyska Sieć Aktywności Młodzieżowej SYNERGIA powstała 8 listopada 2014 r. Powołały ją do życia 22 organizacje młodzieżowe i pracujące z młodzieżą z terenu województwa świętokrzyskiego.

Idea sieci sięga swymi korzeniami wcześniej – w czerwcu 2013 r. powstała nieformalna grupa Świętokrzyska Inicjatywa na rzecz Młodzieży, która skupiła 5 organizacji pozarządowych oraz Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego. W tym gronie udało nam się skonsultować Strategię Rozwoju Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 oraz Regionalny Program Operacyjny Województwa Świętokrzyskiego. Uwzględniono wiele z naszych uwag dotyczących młodzieży, aktywności społecznej i wolontariatu oraz edukacji nieformalnej.

Po roku działań postanowiliśmy rozszerzyć grupę i zbudować regionalną sieć organizacji. Na ten cel pozyskaliśmy środki z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki – projekt pt. „Złap się SAM- Sieć Aktywności Młodzieżowej” został przygotowany w partnerstwie: Stowarzyszenie Edukacja przez Internet – lider projektu, Fundacja Aktywizacji i Rozwoju Młodzieży FARMa oraz Stowarzyszenie Spektrum Możliwości. Dzięki dofinansowaniu możemy organizować systematyczne spotkania członków sieci, akademię animatora i spotkania dyskusyjne. Projekt trwa do czerwca 2015 r.

Celem Sieci SYNERGIA jest przede wszystkim wspieranie organizacji członkowskich w rozwoju i profesjonalizacji, umacnianie współpracy organizacji z jednostkami samorządu terytorialnego, wdrażanie standardów pracy z młodzieżą, umacnianie pozytywnego wizerunku i znaczenia organizacji pracujących z młodzieżą.

synegia_poziom_600