Każdy z nas nosi w sercu tęsknotę za Czymś Więcej… Jest ona naturalnie wpisana w serce każdego człowieka. Pomagamy odkrywać tę tęsknotę, oswajamy i uczymy, co należy z nią zrobić. Tym samym kreujemy nowe możliwości rozwoju Młodszych i Starszych, aby wyzwolić w nich ukryty potencjał Dobra.

[layerslider id="1"]
Rozliczenie PIT z PITax.pl Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Wspólnie z Kieleckim Bankiem Żywności pod hasłem „Podziel się posiłkiem” przeprowadziliśmy w dniach 3-4 października na terenie Gminy Morawica zbiórkę artykułów spożywczych. Dzięki wsparciu wolontariuszy – uczniów szkół podstawowych i gimnazjum, a przede wszystkim otwartym sercom osób robiących weekendowe zakupy, w pięciu supermarketach, przez dwa dni akcji udało się zgromadzić ponad tonę produktów żywnościowych. Od mleka, sera i przetworów warzywno-owocowych rozpoczynając, po kluski, kaszę, mąkę i olej, na słodyczach i napojach skończywszy. – Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni tak wielką hojnością mieszkańców Gminy Morawica. To wielki gest, który wesprze rodziny najbardziej potrzebujące – mówi Marcin Agatowski, prezes Fundacji Możesz Więcej. Paczki z zebranymi produktami żywnościowymi trafiły do ubogich mieszkańców z terenu Gminy Morawica.

Bardzo serdecznie dziękujemy także Dyrekcjom Sklepów, w których akcja została przeprowadzona: w Morawicy – Lewiatan, ul. Wolności 23; Carrefour express, ul. Kielecka 3; 3. Biedronka, ul. Kielecka 29; w Brzezinach – Delikatesy Centrum, ul. Chęcińska 176a; w Bilczy – Delikatesy Centrum, ul. Kielecka 1.