Każdy z nas nosi w sercu tęsknotę za Czymś Więcej… Jest ona naturalnie wpisana w serce każdego człowieka. Pomagamy odkrywać tę tęsknotę, oswajamy i uczymy, co należy z nią zrobić. Tym samym kreujemy nowe możliwości rozwoju Młodszych i Starszych, aby wyzwolić w nich ukryty potencjał Dobra.

[layerslider id="1"]
Rozliczenie PIT z PITax.pl Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Już w najbliższą sobotę 17 stycznia o godz. 11.00 w Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Kielcach przy ul. Jagiellońskiej podopieczni Fundacji Możesz Więcej ze Świetlicy Środowiskowej ZIOMUŚ w Morawicy zaprezentują spektakl pt. „Nasza droga do Betlejem” przygotowany pod kierunkiem artystycznym Małgorzaty Szalińskiej-Skawińskiej. – Rozpoczynamy drugi etap naszej inicjatywy przygotowanej przez grupę teatralną z ZIOMUSIA. Chcemy integrować środowiska osób starszych, schorowanych i samotnych. Takie spotkania pokoleń starszych i najmłodszych, to niezwykle ważny i przejmujący etap wzajemnego ubogacania się i kształtowania – szczególnie dla młodych – własnej osobowości. Nasi podopieczni rozpoczynają cykl świątecznych przedstawień, prezentując swoje talenty i przekazując to co mają najlepszego – mówi Marcin Agatowski, prezes Fundacji Możesz Więcej. Kolejne odsłony spektaklu dla osób starszych z okazji Dnia Babci i Dziadka zaplanowano także w Bilczy i Piasecznej Górce. Premiera przedstawienia odbyła się 6 stycznia na deskach Samorządowego Centrum Kultury w Morawicy.