Każdy z nas nosi w sercu tęsknotę za Czymś Więcej… Jest ona naturalnie wpisana w serce każdego człowieka. Pomagamy odkrywać tę tęsknotę, oswajamy i uczymy, co należy z nią zrobić. Tym samym kreujemy nowe możliwości rozwoju Młodszych i Starszych, aby wyzwolić w nich ukryty potencjał Dobra.

[layerslider id="1"]
Rozliczenie PIT z PITax.pl Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Prowadzona przez Fundację Możesz Więcej Świetlica Środowiskowa „ZIOMUŚ” działa w Morawicy od kilku miesięcy i walczy o wygraną w projekcie Fundacji Aviva na wyposażenie świetlicy. Lokal wymaga gruntownego remontu, aby był przystosowany do warunków świetlicowych.

Konkurs odbywa się przez Internet i trwa do 28 marca 2014.  O dofinansowanie będzie rywalizować pierwszych 20 projektów z listy rankingowej.

Pragniemy stworzyć dla dzieci przyjazne, kolorowe i funkcjonalne miejsce, w którym będą mogły rozwijać swe pasje, bawić się, uczyć i poznawać ciekawych ludzi.

Każdy głos się liczy i jest na wagę złota! Aby zagłosować i dać dzieciakom nadzieję wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

1) Kliknąć w poniższy link:

http://todlamniewazne.pl/inicjatywa,367,swietlica-srodowiskowa-ziomus-bo-mozesz-wiecej.html

2) Kliknąć zakładkę ZAGŁOSUJ w górnej części strony,

3) Podać swój e-mail (opcjonalnie numer telefonu) i zatwierdzić zgodę na przetwarzanie danych osobowych,

4) Następnie wejść na swoją skrzynkę pocztową i zatwierdzić oddany przez siebie głos.

Tych kilka kroków pozwoli nam spełniać marzenia!

Głos można oddać raz na dobę, dlatego zachęcamy do wielokrotnego głosowania.

Zapraszamy również na Facebook’a: https://www.facebook.com/pages/%C5%9Awietlica-%C5%9Arodowiskowa-Ziomu%C5%9B/497056773735764?ref=ts&fref=ts

Liczymy na Państwa poparcie i mnóstwo głosów!